Kontakt

Pan Květinář s.r.o.

Korunní 2569/108,
Praha 10
Česká Republika
IČ:09667814

zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 340076

email: nakup@pankvetinar.cz
tel: +420 777 649 699
Po – Ne 10:00 – 20:00

Tým Pana Květináře

Veronika

veronika@pankvetinar.cz

Pokud sledujete moje sociální sítě, nebo jste se na tento web dostali na základě reklamy, pak vězte, že jste se již s Veroniky prací setkali. Od rána do večera vymýšlí způsoby jak Vám co nejblíže a nejaktuálněji ukázat práci, kterou miluji. Spoustu času také tráví v ateliéru, kde se se svými neotřelými nápady velmi výrazně podílí na podobě kytic. Během dopoledne jí pravděpodobně nezastihnete na telefonu, protože chodí kytice i vázat. Pokud byste v mojí nabídce kytic chtěli vidět něco z Vašich nápadů, určitě se Veronice ozvěte, ráda si s Vámi o tom popovídá. Stejně tak pokud byste pro mě měli nějakou nabídku spolupráce v rámci propagace, bude štěstím bez sebe.

Tomáš

tomas@pankvetinar.cz

E-shop, e-maily, platební terminály, párování plateb, tiskárny, počítače – to všechno jsou věci, které raději nechám spravovat pověřenější. U nás tedy běží jen díky Tomášovi, který je osobou na svém místě. Pokud narazíte na problém technického rázu, nebo budete mít například obtíže s dokončením objednávky, ozvěte se Tomášovi. Provede Vás celým procesem tak, abyste byli s výsledkem spokojeni.

Eliška

eliska@pankvetinar.cz

Moje kytice jsou vždy složené z prvotřídních květin. Eliška je tou pravou osobou, která dohlíží na jejich kvalitu. Stará se o nákup květin a každodenně jim věnuje správnou péči ve skladu. Eliška výrazně ovlivňuje nabídku mého e-shopu. Pokud některé květiny nejsou u našich dodavatelů dostupné v nejlepší kvalitě, tak květiny nenakoupí a kytici raději vyřadíme z nabídky. Pokud doručená kytice nebude ve stoprocentní kvalitě, Eliška se postará o to, jak situaci nejlépe vyřešit k Vaší spokojenosti. S nabídkami spolupráce na dodávky květin se tedy obraťte s důvěrou přímo na ní.

Ondřej

ondrej@pankvetinar.cz

S Ondřejem se z naší party pravděpodobně setkáte nejčastěji. Věnuje se proškolení všech našich kurýrů tak, aby doručení květin bylo opravdu nezapomenutelným zážitkem. Přitom sám kytice nadšeně doručuje, nejčastěji v Praze a okolí. Pokud by se někdy stalo, že nebude kytice doručená správně, nebo ve správný čas, bude to právě Ondřej, kdo to osobně vyřeší.

Josef

josef@pankvetinar.cz
+420 739 542 723

Pořád jste nenašli tu pravou osobu, kterou byste rádi kontaktovali? Potom zkuste Josefa. Rád o něm tvrdím, že je mou pravou rukou. Květinám sice moc dobře nerozumí, ale za to má rád čísla, počty, tabulky. Zastřešuje provoz celé firmy a je mým prostředníkem v obchodních záležitostech. Vždy přijde s novými nápady jak zlepšovat služby a nabídku Pana Květináře. Pokud potřebujete projednat věci týkající se byznysu, svého člověka jste již našli.